Haber Detayı
04 Şubat 2019 - Pazartesi 19:41
 
Adliyedeki Aksaklıklar İçin İşbirliği Yapıldı
Mersin Adalet Komisyonu Başkanı Mustafa Kahveci, Mersin Barosu Başkanı Av. Bilgin Yeşilboğaz’a ve yönetim kuruluna nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyaret kapsamında, Mersin Adliyesi’ndeki aksaklıkların giderilip, daha verimli çalışmalar yürütülmesi için işbirliği yapılması konusunda görüş birliğine varıldı.
GÜNCEL Haberi
Adliyedeki Aksaklıklar İçin İşbirliği Yapıldı

Başkan Yardımcısı Av. Fatma Demircioğlu, yönetim kurulu üyeleri Av. Ece Kovan Demirtaş, Av. Mahçe İnanoğlu Deprem ve Av. Burak Can Erden’in de bulunduğu ziyaret kapsamında, Mersin Adliyesi’ndeki aksaklıklar ve yaşanan aksaklıkların avukatlara, adaletin tesisine yansımaları ele alındı. Ziyarette, avukatların ve adliye çalışanlarının daha verimli çalışması ve vatandaşların işlerini daha kolay çözebilmeleri için, Adliye’de yaşanan sorunların giderilmesi konusunda işbirliği yapılmasında görüş birliğine varıldı. Ziyaretten mutluluk duyduğunu ifade eden Baro Başkanı Av. Bilgin Yeşilboğaz, sorunların çözümünde karşılıklı fikir alışverişinin önemli olduğun belirtti.

Adalet Komisyonu Başkanı Mustafa Kahveci ise, adaletin tesisinde önemli yer tutan, yargının kurucu unsuru olan avukatların ve adliye çalışanlarının iş yükünün azaltılıp, Adliyedeki aksaklıkların giderilip daha fazla verim sağlanması için karşılıklı fikir alışverişinin önemli olduğunu belirterek, Baro Başkanı Av. Bilgin Yeşilboğaz’a ve yönetim kuruluna çalışmalarında başarılar diledi.

Kaynak: Editör: Sedat Yılmaz
Etiketler: Adliyedeki, Aksaklıklar, İçin, İşbirliği, Yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı