Haber Detayı
22 Ocak 2021 - Cuma 20:55
 
Başkan Gültak’tan, Evi Yanan Aileye Destek
Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak; Evci Köyü'nde, internet modeminden kaynaklanan yangın sonucu evleri ve eşyaları zarar gören aileyi ziyaret etti.
GÜNCEL Haberi
Başkan Gültak’tan, Evi Yanan Aileye Destek

Akdeniz ilçe sınırları içinde bulunan Evci Köyü'nün Dağılgan mevkiindeki bir evde, internet modeminden dolayı çıkan yangın, kısa süre içinde evin belli bir kısmını etkisi altına almıştı. Yangında can kaybı yaşanmazken, Bakkaylı Ailesi’ne ait ev büyük ölçüde zarar görmüştü.

Olayın ardından ‘geçmiş olsun’ ziyaretine giden Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak, yangın mağduru Bakkaylı Ailesi’ne destek vermek ve yaralarına merhem olmak için hemen harekete geçti. Başkan Gültak evin kapı, pencere, çatı, boya gibi onarım çalışmalarına istinaden, ilgili belediye birimlerine anında talimat verdi.

Aileye; mobilya, beyaz eşya yardımında bulunmaları için bazı iş insanlarıyla da telefonla görüşen Başkan Mustafa Gültak; “Yangında can kaybı yaşanmaması en büyük tesellimiz. Allah insanlarımızı, beterinden korusun. Tabi yangın nedeniyle kullanılamaz hale gelen çeşitli ev eşyaları da mevcut. Bu eşyalarının yenilenmesi için de personel arkadaşlarımız ailemiz ile hemen bugün görüşecek.

Bu soğuk kış günlerinde, hiçbir vatandaşımızın zor durumda kalmasını, mağdur olmasını asla istemeyiz. Biz iyi gününde de kötü gününde de insanlarımızın yanında olmaya her daim devam edeceğiz. Elimizden gelen bütün imkânları seferber ederek, ailemize her türlü yardım elini uzatacağız” ifadelerini kullandı.

 

 

 

Kaynak: Editör: Sedat Yılmaz
Etiketler: Başkan, Gültak’tan,, Evi, Yanan, Aileye, Destek,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Başkan Gültak’tan, Evi Yanan Aileye Destek
Başkan Gültak’tan, Evi Yanan Aileye Destek
Başkan Gültak’tan, Evi Yanan Aileye Destek
Yorumlar
Haber Yazılımı