Haber Detayı
15 Ocak 2020 - Çarşamba 21:15
 
Mersin Barosu Basketbol Takımından Büyük Başarı
Mersin Barosu Erkek Basketbol Takımı yenilgisiz çıktığı final müsabakasında, İstanbul Barosu’na yenilerek basketbol turnuvasını Türkiye 2.’si olarak tamamladı.
SPOR Haberi
Mersin Barosu Basketbol Takımından Büyük Başarı

Adana Barosunun bu yıl 9-12 Ocak 2020 tarihleri arasında sekizincisini düzenlediği 5 Ocak Kurtuluş Kupası Spor Oyunları kapsamında barolar arasında gerçekleşen basketbol turnuvasında, Mersin Barosu Erkek Basketbol Takımı yenilgisiz çıktığı final müsabakasında, İstanbul Barosu’na yenilerek turnuvayı Türkiye 2.’si olarak tamamladı. Takım oyuncuları kupayı, iki ay önce ani vefatıyla meslektaşlarını derin üzüntüye boğan Mersin Barosu üyesi Av. Demirtaş anısına ithaf etti.

Adana Adnan Menderes Spor Salonunda oynanan maçta Türkiye ikinciliğini yakalamanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Mersin Barosu Basketbol takım kaptanı Av. Rauf Sina Aycan, “Baromuza bir kupa daha kazandırdığımız için mutlu, ancak finali kaybettiğimiz için üzgünüz. Terlerinin son damlasına kadar mücadele eden takım arkadaşlarıma ve Baro Başkanımız Bilgin Yeşilboğaz’a, yönetim kuruluna ve bizlere inanıp destek olanlara teşekkür ediyorum. Bu kupayı genç yaşta aramızdan ayrılan meslektaşımız Murat Demirtaş anısına ithaf ediyor, kendisini özlem ve rahmetle anıyoruz” dedi.

Mersin Barosu Başkanı Bilgin Yeşilboğaz, Baroya Türkiye ikincisi olma gururunu yaşatan takım oyuncularını tebrik etti.

 

Kaynak: Editör: Sedat Yılmaz
Etiketler: Mersin, Barosu, Basketbol, Takımından, Büyük, Başarı,
Yorumlar
Haber Yazılımı