Haber Detayı
19 Şubat 2021 - Cuma 11:50
 
MERSİN Toyota Plaza Boranlar’ın Fırsatlarla Dolu 'İlkbahara Hazırlık' Servis Kampanyası
Mersin'de hizmet veren Toyota Plaza 'BORANLAR', otomobilleriyle 'ilkbaharı hazırlıklı ve bakımlı' karşılamaları için kullanıcılarını avantajlarla dolu geleneksel 'Servis Günleri' kampanyasından yararlanmaya davet ediyor.
GÜNCEL Haberi
MERSİN Toyota Plaza Boranlar’ın  Fırsatlarla Dolu  'İlkbahara Hazırlık' Servis Kampanyası

Toyota sahiplerinin araçlarının bakımlarını indirimli olarak yaptırmaları için 15 Şubat’ta başlattığı “İlkbahara hazırlık servis kampanyası” 31 Mart’a kadar sürecek. Toyota Plaza “Boranlar”’daki kampanyada tüm Toyota modellerine ücretsiz check-up yapılırken, fren balata ve diskleri, silecekler, amortisörler ile debriyaj seti yüzde 25 indirimli olarak sunulacak.

 

Fırsatlarla dolu kampanya çerçevesinde, 3 yaş ve üzeri Toyota modellerinde Toyota orijinal motor yağı ve yağ filtresinde yüzde 20 indirim sağlanırken, tüm bakım işçiliklerde de yüzde 30'luk indirim Toyota Plaza “Boranlar”da sizi bekliyor.

 

Toyota sahipleri indirim ve avantajlardan yararlanmak için servis randevularını online olarak da alabilecekler. Kampanya dahilindeki indirim ve avantajlardan yararlanmak isteyen Toyota kullanıcılarının ilkbahara bakımlı araçlarla girmeleri için yapmaları gereken tek şey otomobillerini Toyota Plaza “Boranlar”a götürmeleri olacak.


Toyota Plaza Boranlar

Yeni mahalle G.M.K Bulvarı 33174 sokak No:1 Mezitli-MERSİN  Tel: (0324) 3570303

 

 

 

Kaynak: Editör: Sedat Yılmaz
Etiketler: MERSİN, Toyota, Plaza, Boranlar’ın, , Fırsatlarla, Dolu, , 'İlkbahara, Hazırlık', Servis, Kampanyası, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı