Haber Detayı
21 Ocak 2021 - Perşembe 15:19
 
Toroslar Belediyesi, Yeni Yollar Açıyor
Toroslar Belediyesi, yaylalara ulaşımı kolaylaştırmak için gerçekleştirdiği yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
GÜNCEL Haberi
Toroslar Belediyesi, Yeni Yollar Açıyor

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçe merkezinin yanı sıra yüksek kesimli mahallelerde de yeni yol açma ve düzenleme çalışmaları yapılıyor. Ekipler bu kapsamda Soğucak, Gözne ve Horozlu Mahalleleri'nde yeni bağlantı yolları açtı.

 

"Mahallelerimize Doğru ve Planlı Hizmetlerle Değer Katıyoruz"

 

Yayla sezonu öncesinde ağırlık verdikleri yol ve çevre düzenleme çalışmalarına periyodik olarak devam ettiklerini belirten Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz; "İlçemizin her noktasına ulaşımı kolaylaştırıyoruz" dedi.

 

Başkan Yılmaz; "İlçe merkezinden, yüksek kesimlerdeki mahallelerimize kadar tüm yaşam alanlarında yol açma, genişletme, asfalt serimi ile kilit parke ve stabilize yol çalışmalarımızı planlı bir şekilde sürdürüyoruz. Mahallelerimizde mevcut yolları düzenliyor ve alternatif yol güzergahları açarak trafiği rahatlatıyoruz. Amacımız, sağlıklı, güvenli ve yüksek kalitede yaşam alanları oluşturmak, ulaşım ağının seviyesini daha akıcı hale getirmektir. Açtığımız yeni yollar, ilçemizin gelişimine de katkı sağlıyor. Mahallelerimize doğru ve planlı hizmetlerle değer katıyoruz" şeklinde konuştu.

 

 

Kaynak: Editör: Sedat Yılmaz
Etiketler: Toroslar, Belediyesi,, Yeni, Yollar, Açıyor,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Toroslar Belediyesi, Yeni Yollar Açıyor
Toroslar Belediyesi, Yeni Yollar Açıyor
Yorumlar
Haber Yazılımı