Haber Detayı
06 Mart 2021 - Cumartesi 09:25
 
Zeynep Gül Yılmaz ve Cesim Ercik’ten MTOSB’ye ziyaret
AK Parti Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz ve AK Parti İl Başkanı Cesim Ercik, Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi’nde (MTOSB) hizmet veren Model Fabrika ve İnovasyon Merkezi'ni ziyaret etti.
GÜNCEL Haberi
Zeynep Gül Yılmaz ve Cesim Ercik’ten MTOSB’ye ziyaret

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, MTOSB, MTSO ve UNDP işbirliğinde hayata geçirilen Model Fabrika ve İnovasyon Merkezi'ni ziyaret eden AK Parti Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz ve AK Parti İl Başkanı Cesim Ercik, MTOSB Başkanı Sabri Tekli, Yönetim Kurulu Üyesi Seyfetullah Işık, Denetim Kurulu Üyesi Hasan Yıldırım, Bölge Müdürü Halil Yılmaz ve fabrika yetkililerinden işleyiş hakkında bilgi aldı.

 

Ziyaret sırasında konuşan Başkan Tekli, ‘Bölgede yaptığımız çalışmaların sonuncusu Model Fabrikamız. Hem Sayın Bakanımız Lütfi Elvan hem de Sanayi Bakanlığımızın destekleri ile Mersinli sanayicilerimize böyle bir eğitim merkezi kazandırdık. Sanayicilerimizin burada aldıkları eğitimler ile çok ciddi kazanımlar elde edecekler. Model Fabrikamız sanayicilerimizden de büyük ilgi görüyor’ dedi.

 

AK Parti Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz ise, ‘AR-GE, verimlilik ve geri dönüşüme verdiği önem ve destekten dolayı OSB Başkanımız Sayın Sabri Tekli' ye ve ekibine teşekkür ediyorum’ dedi.

 

Kaynak: Editör: Sedat Yılmaz
Etiketler: Zeynep, Gül, Yılmaz, ve, Cesim, Ercik’ten, MTOSB’ye, ziyaret,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Zeynep Gül Yılmaz ve Cesim Ercik’ten MTOSB’ye ziyaret
Zeynep Gül Yılmaz ve Cesim Ercik’ten MTOSB’ye ziyaret
Yorumlar
Haber Yazılımı